Co umíme a děláme – O nás | Pojištění v Ostravě

Nezávislé řešení Vašich financí

Co umíme a děláme

Pojištění:

Každý asi ví, že v dnešní době je pojištění nutností. Setkáváme se s ním dnes a denně – pojištění domácnosti, dovolené, auta … Ale je tu problém, málokdo se ve stále se měnících produktech pojišťoven orientuje. Na případnou chybnou smlouvu, nebo nedostatečné pojištění přijde až ve chvíli, kdy chce využít pojistné plnění, ale z důvodu neznalosti např. na toto pojistné plnění nárok nemá, nebo v menší výši, než se původně domníval. A právě proto jsme tu my, odborníci – nezávislí finanční poradci. Víme, jakou pojistnou ochranu potřebujete v konkrétní životní situaci, a umíme poradit, které pojišťovny nabízejí nejvhodnější produkty právě pro Vás. Pomůžeme Vám nalézt vhodné řešení a ušetřit Vaše peníze. Navíc jsme silně regionálně zaměřeni a známe možnosti našeho Severomoravského kraje. O to více dokážeme porozumět vašim potřebám. Neváhejte a obraťte se na nás.

Penzijní připojištění:

Bojíte se, že nebudete mít dostatečně velký starobní důchod? Sjednejte si penzijní připojištění. Naši poradci Vám dokáží pomoci vybrat z penzijních fondů. Možná nevíte, že penzijní připojištění není jediný způsob, jak si přilepšit k důchodu. Přijďte za námi, společně nalezneme nejvýhodnější produkt.

Stavební spoření:

Máte zájem o stavební spoření a chcete pouze spořit? Pak je dobré vědět, jakým úrokem bude Vaše peníze úročit konkrétní stavební spořitelna. Zajímáte se o úvěr ze stavebního spoření? V tom případě je velmi důležitá výše úroku, za kterou je Vám ochotna stavební spořitelna půjčit. Víte, které stavební spořitelny jsou pro Vás, vzhledem k Vašim potřebám, nejvhodnější? Naši poradci ano, zavolejte.

Hypoteční úvěry:

Vybíráme pro klienty nejvhodnější řešení hypotečních úvěrů podle jimi zvolených kritérií: nízké úroky, nízké poplatky, rychlost vyřízení, celkové náklady. Nabízíme bezplatnou analýzu a kompletní vyřízení úvěru. Chcete se dozvědět více o možnostech financování bydlení? Využijte služeb našich poradců a napište nám.

Investice:

Chtěli byste investovat a nevíte, jak na to? Lákají vás investiční trhy? Navštivte naši pobočku a nechte si od nás poradit a doporučit investiční strategii přesně dle Vašeho investičního profilu. Ideální investice naplňuje požadavky, nároky a finanční potenciál investora, podle nichž se nastavuje optimální poměr mezi výnosem, rizikem a likviditou.

Konsolidace osobních financí:

Po určité době se v domácnosti často hromadí řada smluv o pojištění, spoření či různé kombinace finančních produktů, do nichž měsíčně obvykle investujete nemalé částky. Čas od času je proto užitečné učinit prospěšnou změnu směřující k vyšší produktivitě Vašich financí.

Zaměřujeme se na komplexní optimální řešení potřeb a cílů klienta metodou SMS finanční rovnováhy. Upřednostňujeme dlouhodobou spolupráci s klientem. Naši poradci vybírají z kompletní nabídky produktů většiny institucí působících na českém finančním a pojistném trhu. V jejich zastoupení provádějí kvalitní servisní péči. Buďte chytří a využijte našich služeb.